fbpx

קורסים אונליין בדיקור סיני


קורסים אונליין בדיקור סיני

למי זה מתאים?

למטפלים ברפואה סינית שרוצים להתפתח באקפונקטורה בעלי עניין ומשמעת עצמית ויכולת למידה לבד מהבית, ולמי שרוצים את האפשרות לצפות בהרצאות ובהדגמות מספר רב של פעמים.

איך זה עובד?

מרגע הרכישה נשלח אליכם מייל עם משתמש וסיסמה להרשאה אישית למערכת הלמידה באתר, ניתן להכנס למערכת מהמחשב או מהנייד. הסדנאות כוללות הרצאות וידאו והדגמות באיכות מצוינת וכן מצגות להורדה.

קיימת פלטפורמה לשאלות בקבוצות פייסבוק וכן ניתן לשאול את שון באופן ישיר.

המשתתפים בקורסים יקבלו ספר מקורי בעברית של הנקודות של מאסטר טונג הכולל איורים, אינדיקציות ואופן הדיקור של כל הנקודה. הספר הוא פרי עבודתו רבת השנים של שון בליקוט המידע מספרים באנגלית ובסינית ומהלימודים בטאיוואן אצל ד”ר Li Guo Zheng.

קורסים


יצירת קשר

  מטפלים מספרים על החוויה שלהם בלימוד אונליין


  מכתב תודה
  דמיינתי שאני יושבת בביתי, בזמני הפנוי, מתי שמתחשק ומתאים לי, בלי צורך לנסוע בבקר בפקקים לתל אביב ולמהר לחזור לילדים בצהריים,
  דמיינתי שאוכל לשמוע שוב ושוב משהו שלא הבנתי או קלטתי בפעם הראשונה מבלי הצורך לשאול עוד ועוד את המורה, כי הקצב שלי הוא קצת יותר איטי משל השכן,
  דמיינתי שאני מעשירה עצמי בידע שיוסיף לי לקליניקה עוד ידע טיפולי ובעקבותיו עוד יותר מטופלים,
  דמיינתי נוחות ומקצועיות שילכו יד ביד.
  ואת הכל קיבלתי !
  קורס אונליין של שון תאוריית הערוצים הוא ללא ספק אחד הקורסים המעשירים, המקצועיים, המעמיקים, הנכונים, המעניינים, ביותר שעשיתי.
  בונוס גדול ועזרה גדולה בקבלת ההחלטה האם לעשות את הקורס הארוך והמעמיק הזה היתה העובדה שניתן היה לעשות אותו- דרך המחשב בבית באופן כזה שכל השיעורים מצולמים בלייב ומוקלטים, ולי ניתנת האפשרות לראות אותם בזמני הפנוי.
  בתכנון היה לפנות יום בשבוע עבור שעות הלמידה- כך החלה השנה, אבל עם התקדמות השיעורים במשך השנה כמות הידע והמטופלים בקליניקה שלי גדלה יותר ויותר, כך שעם הידע שנוסף אכן נוספו עוד מטופלים כמו שדמיינתי,
  ואז הלמידה הפכה מיום מרוכז לכמה ימים מחולקים כי זה פשוט התאפשר בקורס שכזה, סיימתי חלק ראשון היום, אמשיך מחר וגם מחרתיים את אותו השיעור.
  וכך אני נמצאת בעונג מתמשך של ידע עצום, אוצר בלום של תוכן ועומק של העשרה ולמידה המלווה לי את הקליניקה אפילו יותר משנה כי אני פשוט נהנית, ממש נהנית עד כדי כך שלא רוצה שיגמר…
  אז שון יקר ומיכל יקרה, יד ימינך, זו הזדמנות לומר לכם תודה מכל הערוצים שלי בגוף וכמובן מהקיסר. מברכת על הבחירה בקורס הזה ובדרך הלמידה הזו שמתאימה למאה ה-21 , מניחה שכך ארצה ללמוד עוד קורסים בעתיד כי זו הדרך המאפשרת מיצוי נכון של זמן והנאה צרופה!
  תודה רבה רבה!

  avatar


  גילי קריצ’מן

  מטפלת ברפואה סינית

  בימים מטורפים אלו אני מוצאת רגע להודות לך מיכל היקרה, וגם שון היקר, על האיכות, על המהות שניתנה לי הזכות להיות חלק.

  העשרתם את עולמי, ואני מרגישה יותר גדולה (רוב הזמן). זה הרגע אומר תודה על נדיבות וגם על השירות שקיבלתי בכל שעה..ובכל יום. תודה עמוקה מכל הלב לכל מי ששותף ליצירה של ההעשרה הזאת. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  avatar

  יעל כהן

  נטרופתיה ודיקור סיני


  מיכל ושון היקרים
  תודה רבה על הקורס הנפלא, היה מרתק, מעמיק ופרקטי וניכר שיפור משמעותי בתוצאות בקליניקה.  
  עשיתי את הקורס אונליין והתכנים היו זמינים ומסודרים מאוד, נהנתי מכל רגע, ממליצה בחום.

  avatar


  יוליה רוטשטיין, רמת הגולן

  מטפלת ברפואה סינית

  רציתי להגיד לכם תודה רבה על הכל! למדתי המון והקורס היה מעולה עכשיו צריך לעכל ולישם😁

  avatar

  אביב מאיר


  השתתפתי בקורס און ליין האחרון של תאוריית הערוצים, ורוצה להמליץ עליו בחום. עריכת הקורס הייתה מצוינת ברמה מקצועית גבוה, קיבלתי מענה מיידי על כל שאלה שהפנתי לשון או למיכל. תוכן הקורס מאוד קליני, מרתק  ומחדש אספקטים לא מדוברים ברפואה סינית.

  avatar


  דוד אבשלומוב, חיפה

  מטפל ברפואה סינית

  הכרתי את השיטה של מאסטר דונג לפני כן לפי ספרים, אך היה חסר לי לגמרי החלק התיאורטי. בזכות הקורס הזה לא רק השלמתי את החסר אלא הוא מאוד העשיר והעמיק את הידע וההבנה שלי. המרצה העביר את ההרצאות בצורה אינפורמטיבית, מעניינת, מעמיקה ומדוייקת ביותר. פעם ראשונה שלמדתי אונליין, לפי ההתרשמות שלי לשיטת לימוד כזו יש המון יתרונות, זה מאוד נוח וידידותי והוידאו מצולם ברמה גבוהה. בנוסף שון ענה בצורה מאוד מפורטת לכל שאלותי ששאלתי בואטסאפ. אני מאוד מרוצה ובהחלט אמליץ על הקורס האינטרנטי של שון גודמן. תודה רבה!

  avatar

  אלה זורוחוב

  מטפלת ברפואה סינית

  תודה רבה על הקורס אונליין, היה ענייני ופרקטי, יש כבר שיפור בתוצאות בקליניקה. נהנתי מהקורס ממליץ בחום.

  avatar

  ג’ק ויקינסקי

  מטפל ברפואה סינית

  יצירת קשר

   תפריט נגישות

   Scroll to Top