fbpx

קורס פרונטלי – האקופונקטורה של מאסטר דונג


אנו מזמינים אתכם ללמוד שיטת אקופונקטורה מרתקת בקורס פרונטלי בן שישה מפגשים.
בקורס תקבלו את הרקע ואת העקרונות של השיטה, נקודות האקסטרה הנפלאות שלה, איתור הנקודות, השימוש הקליני שלהן והדרך הנכונה לשלב אותן בטיפול האקופונקטורה.
זוהי הזדמנות להכיר את האקופונקטורה הנהדרת והיעילה של מאסטר דונג, ללמוד משון גודמן שחוקר אותה ומשתמש בה שנים רבות ומלמד אותה במסגרת הקורס תיאוריית הערוצים – קורס מתקדם בדיקור, לקבל בסיס רחב לשיטה ויכולת לשלב אותה בטיפולי האקופונקטורה.

מאסטר טונג (דונג)

מאסטר Tung Chin-Chang או בשמו הסיני דונג נחשב לגדול האקופונקטוריסטים של התקופה הנוכחית, הוא השיג תוצאות מדהימות עם מעט מאוד מחטים. הוא נולד ב- 1916 למשפחה של אקופונקטוריסטים מהמעמד הבינוני במחוז Shan Dong בסין ובגיל 18 הוא פתח את המרפאה הראשונה של וקיבל שם מטופלים שלא היתה להם אפשרות לשלם. כאשר הקומוניזם עלה לשלטון בסין הוא עבר לטייוואן עם הצבא של Chang Kai-shek, הוא טיפל במשך 40 שנה ב- 400,000 מטופלים.
הוא נהג להשתמש בהמון נקודות אקסטרה, הנקודות עברו במשפחה מדור לדור והיו חלק מהאוצר המשפחתי. ב-45 השנים האחרונות האקופונקטורה שלו מתפשטת בעולם על ידי תלמידיו, ספרים רבים נכתבו והשיטה תפסה תאוצה גם במזרח וגם במערב בעיקר בשל היעילות הקלינית יוצאת הדופן שלה.

master tung
מאסטר Tung Chin-Chang

נושאי הקורס

מבוא לאקופונקטורה של מאסטר דונג והסבר על הגישות השונות לשיטה ודרכי טיפול.

עקרונות השיטה: טכניקת ה- Dao ma, הדמיה, עצבוב ו- Dong qi.

לימוד של שפע הנקודות, וידאו הדגמה של האיתור והדיקור של כל נקודה, עומקים וזויות הדיקור, שילובים עם נקודות אחרות לפתלוגיות השונות.
אזורים ונקודות בהם מבצעים הקזה.

הקורס מתאים לכל מי שעוסק ברפואה סינית ומעוניין לקבל כלים נוספים להעצמת טיפולי הדיקור.

המשתתפים יקבלו חוברת נקודות בעברית בת 300 עמודים הכוללת פירוט מקיף ויסודי ממקורות שונים, פרי עבודתו רבת השנים של שון בחקירת האקופונקטורה הזו.

למאסטר דונג היו תלמידים רבים אשר מלמדים היום ומפיצים את השיטה בעולם. ישנם תלמידים אשר חיים במערב וכתבו ספרים שתורגמו לאנגלית הידוע מבינהם Dr Young Wei Chie שלימד גם סמינר בארץ, Palden Carson אשר תרגם את הספר הראשון והיחידי של מאסטר דונג שנכתב בעודו בחיים, וישנם תלמידים שחיים בטאיוואן ומלמדים בעיקר במזרח כדוגמת Dr Li Guo Zheng תלמידו של התלמיד הותיק של מאסטר דונג Dr Hu Wen Zhi. מתוך חקירה רבת שנים ולימודים בטאיוואן, בקורס ילמדו הגישות השונות ונקודות שמופיעות במקורות השונים גם כאלו שלא תורגמו מעולם לאנגלית.

מבוא לשיטה

מנחה הקורס

גודמן שון

בוגר לימודי רפואה סינית.

עוסק בתחום משנת 1994.

מלמד קורסי המשך למטפלים בדיקור סיני

במגוון רחב של נושאים בארץ בחו"ל.

מרצה בכנסים ובסמינרים בארץ ובחו"ל.

עורך את אתר קצה המחט.

בעבר היה מרצה בכיר במכללת רידמן

במשך 18 שנה.

חוקר, לומד, מלמד ומיישם בקליניקה את תיאוריית הערוצים והאקופונקטורה של מאסטר דונג.

היקף הקורס, עלויות ותאריכים

הקורס כולל שישה מפגשים בני חמש שעות, בימי חמישי החל מה 02.06.22 בין השעות 9:00-14:00.

מיקום – מכללת אורין שפלטר, יגאל אלון 123 ת”א.

עלות הקורס 3000 שקלים כולל ספר נקודות בעברית וכולל סדנה נוספת במתנה!

לבחירתך סדנה בנושא הפרעות מחזור או סדנה בנושא כאבי ראש ופציאליס.

הנחה של 12% לחברים באיגוד רפואה הסינית בישראל

למשתתפים תהיה האפשרות להגיע לצפיות קליניות אצל שון בקליניקה במושב נוה אילן.

מטפלים מספרים על הקורס

אני רוצה לשתף את חווית הלימוד האישית בקורס מאסטר דונג שעברתי עם שון.
אני מכיר את השיטה ובכל זאת היו לי מלא שאלות ללא מענה, למרות שלמדתי לבד והשתמשתי בנקודות כ”קסומות” ולא כשיטה בפני עצמה כי לא הבנתי איך ליישם זאת.
בקורס האסימונים התחילו ליפול,השאלות שלי נענו בצורה הכי טובה, שון שופך ומשתף ידע מהתנסות קלינית אישית ומהמאסטרים שלמד בצורה פתוחה, פשוטה ונעימה ובגובה העיניים.
אחרי הקורס יצאתי עם ראיה והבנה למה נקודה באמת משפיעה והבנתי מתי כדאי להשתמש בצירופים מסוימים ואיך להתאים אותם למצב הקיים.
במשך הקורס מאוד נהנתי מצורת ההדרכה ומהלכי השיעור שהקלו על ההבנה, ולמרות שזה היה באונליין ההרגשה היתה שאני יושב במושב הראשון מול המרצה והכי כיף שאפשר ולחזור ולראות את השיעורים שוב ושוב שכוללים את דיקור הנקודות ומיקומן. ושנשאר ערוץ פתוח עם הצוות לכל שאלה.
אני מודה לשון ולמיכל על הארגון והעברת הידע, האכפתיות והיחס החם לתלמידים.

avatar

רמי רם

מטפל ברפואה סינית

ממליצה מכל הלב על קורס האקופנקטורה של מאסטר דונג!
שון ומיכל מקסימים
תמיד נתנו מענה ומעבר..
הקורס בנוי ומועבר בצורה מעולה ופרקטית. מיד עם תחילת הקורס התחלתי לשלב וליישם בקליניקה שלי וראיתי תוצאות מדהימות ומשמעותיות! זה בהחלט פתח בפני עולם חדש ומעניין, וגם מאוד פרקטי, בעבודה.
מעבר למפגשים, מע’ הלימוד באתר נהדרת ואפשר לחזור אחכ על כל השיעורים והכל מסודר נגיש ונוח. לאמא צעירה שכמוני שמבלה הרבה לילות של ערות עם התינוקת שלה, ויש עייפות ולא תמיד הריכוז בשיא בזמן השיעורים, האופציה לגשת לשיעורים ולסירטונים על הנקודות לאחר מכן, עשתה עבורי הבדל משמעותי מאוד!😁
תודה רבה רבה ונתראה כמובן בקורסי המשך💜

avatar

הדס תור, קיבוץ חפצי-בה.

מטפלת ברפואה סינית

פרטים נוספים והרשמה

מיכל רוזנשטיין: 0524669737

rosmichal2@gmail.com

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

    קטעים מתוך הקורס

    גישות שונות לאקופונקטורה של דונג

    תפריט נגישות

    Scroll to Top